C2225C105KARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C2225C105KARACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C2225C105KARACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C2225C105KARACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C2225C105KARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1UF 250V X7R 2225
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2225C105KARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,252" B (5,60mm x 6,40mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)