C2225C105J1RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Opgradering
Knowles Syfer
1 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C2225C105J1RALTU
DigiKeys varenummer
399-C2225C105J1RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2225C105J1RALTU
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X7R 2225
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C2225C105J1RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,252" B (5,60mm x 6,40mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)