C2220X664KBRLCAUTO
DigiKeys varenummer
399-C2220X664KBRLCAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C2220X664KBRLCAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C2220X664KBRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C2220X664KBRLCAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.66UF 630V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.66 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C2220X664KBRLCAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL (stablet), blød terminering, højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,217" (5,50mm)