C2220X226K3RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 11
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
22 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C2220X226K3RALTU
DigiKeys varenummer
399-C2220X226K3RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220X226K3RALTU
Beskrivelse
CAP CER 2220 FT
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C2220X226K3RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,100" (2,55mm)