C2220W474KCRACTU
DigiKeys varenummer
399-C2220W474KCRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C2220W474KCRACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C2220W474KCRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C2220W474KCRACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 500V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C2220W474KCRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, blød terminering, højspænding, ArcShield™
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)