C2220C722KZGLCAUTO7810 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
7200 pF ±10% 2500V (2,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Ikke-standard SMD
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C2220C722KZGLCAUTO7810
DigiKeys varenummer
399-C2220C722KZGLCAUTO7810TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C722KZGLCAUTO7810
Beskrivelse
CAP 7.2NF 2500V C0G 2220 LO LOSS
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Pakke/hus
Ikke-standard SMD
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,224" B (10,30mm x 5,70mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,437" (11,10mm)