C2220C562JHRACTU
DigiKeys varenummer
399-C2220C562JHRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C562JHRACTU
Beskrivelse
CAP CER 2220
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2220C562JHRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)