C2220C471JZGACTU
DigiKeys varenummer
399-C2220C471JZGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C471JZGACTU
Beskrivelse
CAP CER 2220
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±5% 2500V (2,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2220C471JZGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)