C2220C223JFRACTU
DigiKeys varenummer
399-C2220C223JFRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C223JFRACTU
Beskrivelse
CAP CER 2220
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2220C223JFRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)