C2220C205K2RLCTU
DigiKeys varenummer
399-C2220C205K2RLCTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C2220C205K2RLCTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C2220C205K2RLCTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C2220C205K2RLCTU
Beskrivelse
CAP CER 2UF 200V X7R 2220
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2220C205K2RLCTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL (stablet)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,134" (3,40mm)