C2220C204KCGLCAUTO
DigiKeys varenummer
399-C2220C204KCGLCAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C2220C204KCGLCAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C2220C204KCGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C2220C204KCGLCAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.2UF 500V C0G/NP0 2220
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.2 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C2220C204KCGLCAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (stablet), Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,217" (5,50mm)