C2220C202KHGLCTU
DigiKeys varenummer
399-C2220C202KHGLCTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C2220C202KHGLCTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C2220C202KHGLCTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C2220C202KHGLCTU
Beskrivelse
CAP CER 2000PF 3KV C0G/NP0 2220
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2000 pF ±10% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C2220C202KHGLCTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL (stablet), Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,217" (5,50mm)