C2220C202KHGLCTU | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C2220C202KHGLCTU |
Beskrivelse | CAP CER 2000PF 3KV C0G/NP0 2220 |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2000 pF ±10% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C2220C202KHGLCTU Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funktioner Lavt ESL (stablet), Højspænding |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 2220 (5750 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,217" (5,50mm) |