C2220C105K1GLC7805 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C2220C105K1GLC7805
DigiKeys varenummer
399-C2220C105K1GLC7805TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C105K1GLC7805
Beskrivelse
CAP 1UF 100V C0G 2220 LOW LOSS
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,226" (5,75mm)