C2220C104KDGLCAUTO7805 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C2220C104KDGLCAUTO7805
DigiKeys varenummer
399-C2220C104KDGLCAUTO7805TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C104KDGLCAUTO7805
Beskrivelse
CAP 0.1UF 1000V C0G 2220 LO LOSS
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,327" (8,30mm)