C2220C104KBRACAUTO | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C2220C104KBRACAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 630V X7R 2220 |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.1 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C2220C104KBRACAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lavt ESL, Højspænding |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 2220 (5750 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,106" (2,70mm) |