C2220C104J5GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C2220C104J5GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C104J5GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 2220
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C2220C104J5GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)