C2220C103JBGACTU
DigiKeys varenummer
399-C2220C103JBGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C2220C103JBGACTU
Beskrivelse
CAP CER 2220
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C2220C103JBGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)