C202C822K2G5CA7200 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 399-C202C822K2G5CA7200TR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | C202C822K2G5CA7200 |
Beskrivelse | CAP CER AXL |
Producentens standard leveringstid | 25 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 8200 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C202C822K2G5CA7200 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funktioner Lavt ESL |
Emballage Tape & Reel (TR) | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus Aksial |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,250" diam. x 0,500" L (6,35mm x 12,70mm) |