C202C474K5R5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C202C474K5R5CA
DigiKeys varenummer
399-C202C474K5R5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C202C474K5R5CA
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C202C474K5R5CA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 0,500" L (6,35mm x 12,70mm)
Tolerance
±10%