C202C334K1R5CA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.33 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C202C334K1R5CA7200
DigiKeys varenummer
399-C202C334K1R5CA7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C202C334K1R5CA7200
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C202C334K1R5CA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 0,500" L (6,35mm x 12,70mm)
Tolerance
±10%