C202C333G1G5CA
DigiKeys varenummer
399-C202C333G1G5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C202C333G1G5CA
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
EDA/CAD-modeller
C202C333G1G5CA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 0,500" L (6,35mm x 12,70mm)