C192C272G1G5CA
DigiKeys varenummer
399-C192C272G1G5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C192C272G1G5CA
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2700 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C192C272G1G5CA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,140" diam. x 0,390" L (3,56mm x 9,91mm)