C1825X274KBRACTU
DigiKeys varenummer
399-16418-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16418-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16418-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1825X274KBRACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.27UF 630V X7R 1825 FLE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.27 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1825X274KBRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Højspænding
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,252" B (4,60mm x 6,40mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)