C1825C912MDGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1825C912MDGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1825C912MDGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1825
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9100 pF ±20% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1825 (4564 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1825C912MDGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)