C1825C562J5GACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
5600 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1825C562J5GACTU
DigiKeys varenummer
399-C1825C562J5GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1825C562J5GACTU
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 50V C0G/NP0 1825
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1825C562J5GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,049" (1,25mm)