C1825C104JCGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1825C104JCGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1825C104JCGACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1825C104JCGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1825C104JCGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1825
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1825 (4564 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1825C104JCGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Kapacitans
Monteringstype
Tolerance
±5%
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)