C1825C102JZGACTU
DigiKeys varenummer
399-C1825C102JZGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1825C102JZGACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1825C102JZGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1825C102JZGACTU
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 1825
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 2500V (2,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1825 (4564 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1825C102JZGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)