C1812Y564K5RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
560 nF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812Y564K5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812Y564K5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812Y564K5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1812 560NF 50VDC X7R
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Flydende elektrode
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)