C1812Y333KDRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812Y333KDRACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1812Y333KDRACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1812Y333KDRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812Y333KDRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1812
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812Y333KDRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Flydende elektrode, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)