C1812X474KARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16429-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16429-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16429-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812X474KARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 250V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812X474KARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,073" (1,85mm)