C1812X473JBGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.388
Datablad
0.047 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812X473JBGACTU
DigiKeys varenummer
399-C1812X473JBGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812X473JBGACTU
Beskrivelse
CAP CER 1812 FT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812X473JBGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Højspænding
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)