C1812X473J8JACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.047 µF ±5% 10V Keramiske kondensatorer U2J 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1812X473J8JACAUTO
DigiKeys varenummer
C1812X473J8JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812X473J8JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 10V U2J 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1812X473J8JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Lav dissipationsfaktor
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)