C1812X304MBRLCAUTO7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.3 µF ±20% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812X304MBRLCAUTO7210
DigiKeys varenummer
399-C1812X304MBRLCAUTO7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812X304MBRLCAUTO7210
Beskrivelse
CAP CER 0.3UF 630V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL (stablet), blød terminering, højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,154" (3,90mm)