C1812X155J1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812X155J1RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812X155J1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1812 FT
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812X155J1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)