C1812X104J2GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812X104J2GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812X104J2GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1812 FT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812X104J2GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)