C1812T684J5RCLTU
DigiKeys varenummer
399-C1812T684J5RCLTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812T684J5RCLTU
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812T684J5RCLTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)