C1812T103J1GALTU
DigiKeys varenummer
399-C1812T103J1GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812T103J1GALTU
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812T103J1GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)