C1812J105K1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-20376-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-20376-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-20376-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812J105K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812J105K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)