C1812H104J1GACTU
DigiKeys varenummer
399-C1812H104J1GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1812H104J1GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1812H104J1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812H104J1GACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 1812
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812H104J1GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)