C1812F475M5RAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
4.7 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812F475M5RAC7210
DigiKeys varenummer
399-C1812F475M5RAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812F475M5RAC7210
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1812F475M5RAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Åben tilstand
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)