C1812C944J5JLC7805
DigiKeys varenummer
399-18889-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-18889-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-18889-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C944J5JLC7805
Beskrivelse
CAP CER 0.94UF 50V U2J 1812
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.94 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812C944J5JLC7805 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (stablet)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,154" (3,90mm)