C1812C562FCGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812C562FCGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C562FCGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812C562FCGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)