C1812C474KARAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.47 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812C474KARAC7210
DigiKeys varenummer
399-C1812C474KARAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C474KARAC7210
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 250V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812C474KARAC7210 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)