C1812C474K5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812C474K5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1812C474K5RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1812C474K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C474K5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812C474K5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)