C1812C454K1GLC7810 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.45 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812C454K1GLC7810
DigiKeys varenummer
399-C1812C454K1GLC7810TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C454K1GLC7810
Beskrivelse
CAP 450NF 100V C0G 1812 LOW LOSS
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,232" (5,90mm)