C1812C452KGGLCAUTO7810 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
4500 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812C452KGGLCAUTO7810
DigiKeys varenummer
399-C1812C452KGGLCAUTO7810TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C452KGGLCAUTO7810
Beskrivelse
CAP 4.5NF 2000V C0G 1812 LO LOSS
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,327" (8,30mm)