C1812C394KARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812C394KARACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C394KARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.39 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812C394KARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)