C1812C331GBGACTU
DigiKeys varenummer
399-C1812C331GBGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C331GBGACTU
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±2% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812C331GBGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)