C1812C302KGGLCAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1812C302KGGLCAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1812C302KGGLCAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1812C302KGGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C302KGGLCAUTO
Beskrivelse
CAP CER 3000PF 2KV C0G/NP0 1812
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3000 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812C302KGGLCAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (stablet), Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,217" (5,50mm)